Vanwege verandering van reserveringssysteem zijn wij op dit moment beperkter online boekbaar en is de website onder constructie. Wilt u voor 2024 reserveren klik dan hier
Vanwege verandering van reserveringssysteem zijn wij op dit moment beperkter online boekbaar en is de website onder constructie. Wilt u voor 2024 reserveren klik dan hier
Een prettig en behaaglijk appartement van 64m² op de eerste verdieping van Duinhof V. Openslaande deuren geven toegang tot een fijn balkon op het zuidwesten. Niet alleen vanuit de woonkamer, maar ook vanuit de slaapkamer stapt u direct de frisse zeelucht in.
De masterbedroom is comfortabel en compleet ingericht met een luxe boxspringcombinatie met sidetables en een ruime kledingkast. Er is een tweede slaapruimte met stapelbed aanwezig voor eventuele logees, let op, in deze kamer is geen beluchting. In de badkamer vindt u een inloopdouche en een wastafel. Er is een apart toilet in de hal evenals een praktische berging met een wasmachine en een droger.
De open keuken is voorzien van een Senseo-apparaat, een combimagnetron, koel-vriescombinatie, afwasmachine en een uitgebreide inventaris. De zonnige woonkamer is erg huiselijk ingericht en geeft in combinatie met de open keuken en het fijne balkon veel wooncomfort aan dit plezierige appartement.
Let op: vanaf juni 2023 wordt er gebouwd aan Duinhof Noord aan de overzijde van de straat. Wij kunnen niet uitsluiten dat u hiervan enige hinder kunt ondervinden
Geen account nodig! Boeken duurt slechts 2 minuten.
Selecteer in de kalender uw gewenste aankomst en vertrekdatum.